Obrazy olejne pejzaże

Wielkości obrazów: od 18×25 cm do 35×45 cm. Oprawione, pokryte werniksem. Ramki białe, postarzane, przetarte i ze spękaniami w stylu shabby chic. Jeden z obrazów ma ramkę w kolorze złotym. Wszystkie są na sprzedaż. Dla porównania prezentuję zdjęcia wykonane z lampą błyskową i bez lampy.

Po kliknięciu w obrazek można obejrzeć powiększenie. Zapraszam do zakładki oferta, gdzie znajdują się moje informacje kontaktowe.

Poniżej prace już niedostępne:

pejzaż na sprzedaż

obraz olejny pejzaż

pejzaż olejny

pejzaż olejny na płótnie

17-staw_pejzaz

16-krajobraz_las

Uwaga! Można zamówić u mnie pejzaż malowany na zamówienie. Wystarczy dostarczyć zdjęcie np. w formacie jpg, w wiadomości e-mail i ustalić szczegóły zamówienia. Szczególnie polecam przenoszenie na płótno w moim wykonaniu zdjęć krajobrazów (las, ogród, łąka) rozświetlonych słońcem, z mocnymi kontrastami światła i cienia. Cena zależy od wielkości podobrazia oraz ilości szczegółów i zaczyna się już od 300 zł. Mogę również namalować krajobraz w plenerze w dowolnym miejscu w Polsce, które chciałbyś uwiecznić dla potomności. Realizacja obrazu pejzażowego nosić będzie cechy mojego stylu malarskiego, którego przykłady widać powyżej.